Overige specificaties
Herkomst
Botanische benaming | Aster divaricatus 'Tradescant' |
Nederlandse benaming(en) | Sneeuwaster 'Tradescant'; Witte bosaster |
Gewasgroep | Vaste planten |
Familie | Asteraceae, Composietenfamilie; samengesteldbloemigen |
Herkomst | cultivar |
Vorm / Maat
Plantkenmerken
Bladkleur | Groen |
Wintergroen | Bladverliezend |
Bloemkleur | Wit , Opvallende bloei |
Standplaats
Winterhardheid
Meer over >winterhardheid
Uitstekend (zone 4) |
Lichtbehoefte | Halfschaduw |
Grondsoort | Licht (zandig), Medium (lemig), Zwaar (kleiig) |
Ph-waarde bodem | Kalkrijke grond |
Verharding
Verdraagt halfverharding |
Windbestendigheid | Verdraagt zeewind |